ŚLUSARSTWO
Ślusarstwo

ŚLUSARSTWO BROCAR POZNAŃ

Szeroka oferta usługowa, specjalistyczne zaplecze techniczne, wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz dział technologiczny zapewniają zleceniodawcom kompleksową i profesjonalną obsługę, a także efektywną realizację prac ślusarskich i tokarskich. Wysoka ich jakość przełożyła się na wiele wykonanych projektów, w tym m.in. wykrojników, tłoczników, giętników, matryc, stempli oraz prototypów, co stało się już naszą specjalnością. W tym zakresie oferujemy również opracowanie dokumentacji technicznej danego produktu w naszym biurze technologicznym oraz schematu wdrożeniowego do ewentualnej jego produkcji.

Co ważne, nie pozostawiamy nikogo bez pomocy, wykonujemy zarówno proste, jak i skomplikowane zlecenia jednorazowe oraz seryjne. Produkujemy z materiałów powierzonych lub własnych. W przypadku zainteresowania oferowanymi przez nas tłocznikami, prototypami, giętnikami, matrycami, stemplami lub wykrojnikami zachęcamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich i tokarskich, zwłaszcza że proponujemy nie tylko najwyższą jakość ich wykonania, ale również atrakcyjne warunki współpracy i szybką realizację powierzonych zamierzeń.

Oferujemy również cięcie laserem.

Sprawdź także cięcie laserem dostępne wśród naszych usług.

Usługi ślusarskie - Brocar Poznań

Dziedzina działalności, jaką jest ślusarstwo i tokarstwo, które realizujemy w naszej firmie to wszechstronne rozwiązanie dla zleceniodawców korzystających z tych usług sporadycznie lub cyklicznie, ale w małoseryjnych projektach. Jest to jednak bardzo ważna specjalizacja, która umożliwia prawidłowe funkcjonowanie mniejszym podmiotom w przestrzeni gospodarczej, a także osobom indywidualnym.

Usługi ślusarskie oraz tokarskie:

  • obróbkę skrawaniem, w tym CNC – toczenie, frezowanie, elektrodrążenie, dłutowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie,
  • obróbkę plastyczną blach i metali, w tym gięcie i cięcie, również z wykorzystaniem metody Water Jet (wycinanie strumieniem wody),
  • spawanie aluminium, stali kwasoodpornej i węglowej oraz innych metali i ich stopów metodami MIG, MAG i TIG.