OBRÓBKA PLASTYCZNA

Obróbka plastyczna

Obróbka Plastyczna

Praktycznie każdy dział naszej gospodarki funkcjonuje, wykorzystując różnorodne produkty profilowane z blach i metali. Coraz większe potrzeby rynku w tym zakresie oraz, co zrozumiałe, stawiane wymagania dotyczące najwyższej jakości ich wytworzenia, nakładają na dostawców konieczność dostosowania się do szczególnych warunków. Nasza wieloletnia działalność w obszarze obróbki plastycznej blach, nowoczesne prasy hydrauliczne i krawędziowe CNC oraz wiele innych, a także wykwalifikowana kadra i wdrożone technologie wpisują się w oczekiwania potencjalnych zleceniodawców, zapewniając profesjonalną realizację nawet skomplikowanych zamierzeń.

W ramach kompleksowej obróbki plastycznej blach oferujemy również usługę ich gięcia ukierunkowaną zarówno na jednorazowe projekty, jak i wieloseryjne produkcje, gwarantując przy tym wyjątkową precyzję wykonania oraz terminowość realizacji przedsięwzięcia. Zapewniamy także, poprzez wsparcie naszego działu technologicznego, optymalizację procesu technologicznego, co wiąże się z minimalizacją strat materiałowych oraz doskonałą powtarzalnością obrabianych elementów z blachy. Bez wątpienia tak realizowane przez nas usługi gięcia blach i innych czynności obróbczych przyczyniają się do utrzymania ciągłości zamierzeń produkcyjnych występujących u zleceniodawcy.

Sprawdź także cięcie laserem dostępne wśród naszych usług.

OBRÓBKA PLASTYCZNA - USŁUGI

Oferowana przez nas obróbka plastyczna obejmuje :

obróbka plastycznej blachy, prętów i profili:

  • cięcie: nożyce gilotynowe (max. dł. cięcia 3000mm) -zakres grubości dla blach stalowych od 0,5mm do 10 mm
  • piły taśmowe : cięcia proste lub pod kątem (do średnicy 300 mm).
  • perforowanie blach: wykrawarka rewolwerowa CNC BEHRENS
  • gięcie blach: prasy krawędziowe hydrauliczne CN (max dł. 4000mm, max. nacisk 250T)
  • tłoczenie: prasy hydrauliczne 30-100T oraz mimośrodowe 5-100T
  • gięcie promieniowe (walcarki)
  • gięcie: hydrauliczna prasa krawędziowa CNC (max dł. 3100mm, max nacisk 130T)

Jeśli interesuje Państwa fachowa i precyzyjna obróbka plastyczna oraz szukacie profesjonalnej firmy, która zrealizuje dla Was wymagające zamówienia, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy wysoką jakość usług, szybkie terminy oraz pełen profesjonalizm. Przykładowe zdjęcia naszych wykonań dostępne są w zakładce galeria.