O nas
Historia

Trochę historii o firmię

W 1981 roku Bronisław Kańduła założył firmę BROCAR, która zajmowała się usługami mechaniki pojazdowej w Poznaniu przy ulicy Grodziskiej. W 1989 roku firma przeniosła swoją działalność do nowego obiektu mechaniki pojazdowej przy ulicy Czarnkowskiej 8. W 1998 roku BROCAR rozpoczęła działalność w formie spółki cywilnej. Wraz z rozwojem firmy powstał nowy obiekt produkcyjno-usługowy z siedzibą w Plewiskach przy ulicy Grunwaldzkiej 410. Zmienił się również zakres usług na mechaniczną obróbkę metali.
W celu rozszerzenia zakresu usług, dokonana inwestycji w nowe maszyny i urządzenia CNC. W 2017 roku BROCAR jako firma rodzinna zakończyła swoją działalność, a powstała nowa firma BROCAR Sp. z o.o. Spółka kontynuuje swój zakres działania, nieustannie rozwijając swój park maszynowy. Nasi wykwalifikowani pracownicy są kluczowym elementem firmy BROCAR. Ich doświadczenie i zaangażowanie w pracę przyczyniły się do osiągnięcia naszych sukcesów i ciągłego rozwoju.
Pełen zapału zespół

O naszej firmie

Jako zakład usługowo-produkcyjny, działamy na rynku od 1998 r. Naszą specjalnością jest cięcie strumieniem wodnym, plastyczna obróbka blachy, obróbka skrawaniem CNC – m.in. toczenie i frezowanie, szlifowanie, dłutowanie, elektrodrążenie, cięcie laserem oraz spawalnictwo – spawanie aluminium oraz stali. Ponadto posiadamy prasy hydrauliczne, mimośrodowe i prasę rewolwerową do wykrawania blachy.
Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Plewiska koło Poznania. To właśnie tam zajmujemy się wykonywaniem powierzonych zadań. Dysponując własnym biurem technologicznym, oraz wykwalifikowana kadrą inżynierską możemy Państwu zaoferować wykonywanie zleceń zarówno pojedynczych, jak i seryjnych.

Zobacz nasze certyfikaty!

Certyfikaty

Nasze certyfikaty

Certyfikat

Certyfikat zgodności zakładowej kontroli produkcji

Certyfikat

Certyfikat spawanie pojazdów szynowych i ich częśc