Ślusarstwo

Ślusarstwo Brocar Poznań

Dziedzina działalności, jaką jest ślusarstwo i tokarstwo, które realizujemy w naszej firmie to wszechstronne rozwiązanie dla zleceniodawców korzystających z tych usług sporadycznie lub cyklicznie, ale w małoseryjnych projektach. Jest to jednak bardzo ważna specjalizacja, która umożliwia prawidłowe funkcjonowanie mniejszym podmiotom w przestrzeni gospodarczej, a także osobom indywidualnym.

 

Usługi ślusarskie oraz tokarskie:

  • obróbkę skrawaniem, w tym CNC – toczenie, frezowanie, elektrodrążenie, dłutowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie,
  • obróbkę plastyczną blach i metali, w tym gięcie i cięcie, również z wykorzystaniem metody Water Jet (wycinanie strumieniem wody),
  • spawanie aluminium, stali kwasoodpornej i węglowej oraz innych metali i ich stopów metodami MIG, MAG i TIG.

Usługi ślusarskie - Brocar Poznań

Szeroka oferta usługowa, specjalistyczne zaplecze techniczne, wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz dział technologiczny zapewniają zleceniodawcom kompleksową i profesjonalną obsługę, a także efektywną realizację prac ślusarskich i tokarskich. Wysoka ich jakość przełożyła się na wiele wykonanych projektów, w tym m.in. wykrojników, tłoczników, giętników, matryc, stempli oraz prototypów, co stało się już naszą specjalnością. W tym zakresie oferujemy również opracowanie dokumentacji technicznej danego produktu w naszym biurze technologicznym oraz schematu wdrożeniowego do ewentualnej jego produkcji.

Co ważne, nie pozostawiamy nikogo bez pomocy, wykonujemy zarówno proste, jak i skomplikowane zlecenia jednorazowe oraz seryjne. Produkujemy z materiałów powierzonych lub własnych. W przypadku zainteresowania oferowanymi przez nas tłocznikami, prototypami, giętnikami, matrycami, stemplami lub wykrojnikami zachęcamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich i tokarskich, zwłaszcza że proponujemy nie tylko najwyższą jakość ich wykonania, ale również atrakcyjne warunki współpracy i szybką realizację powierzonych zamierzeń.

Oferujemy również cięcie laserem.

BROCAR Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 410

62-064 Plewiska

NIP: 7773274499

REGON: 366104003

Godziny otwarcia: pon-pt 7.00-15.00

 

Dział Finansowy:

Małgorzata Ziółkowska

 tel: 61 65 17 021

info@brocar.com.pl

BIURO TECHNOLOGICZINE:

biuro@brocar.com.pl

Agnieszka Stasiak-Marek - technolog:

a.marek@brocar.com.pl

tel: 607 773 261

Paweł Potracki – technolog:

p.potracki@brocar.com.pl

tel: 663 095 632

Dominik Jerzewski - technolog:

d.jerzewski@brocar.com.pl

tel: 603 814 106

Krystian Rychlewski - kierownik produkcji:

k.rychlewski@brocar.com.pl

tel: +48 663 174 382

Grzegorz Kańduła - Prokurent:

g.kandula@brocar.com.pl

tel: +48 603 713 482

Formularz kontaktowy

  Help
 
 
Masz pytania?

Kontakt z nami